درباره مهد رضوان

به نام خدا


 

 

حمد و سپاس خدا را که به ما توفیق داد تا بتوانیم در راستای ماموریت دین اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، مهد و پیش دبستان رضوان را تأسیس کنیم . مهد کودک رضوان در کلیات و جزئیات کاملا دین محور و بر اساس آموزه ها و محتواهای دینی و با کمک علم روانشناسی طراحی شده است . این مهد مادر محور بوده و بر مبنای اصل " مربی در کنار مادر " کار خود را آغاز کرده است . در مهد رضوان علاوه بر رشد و شکوفایی کودکان ، حضور مادران در کلاس ها و هم اندیشی ها ( که از قبل طراحی شده ) به همراه ارائه بسته محتوایی به مادران طراحی شده است. حضور مادران در حلقه های آموزشی و تربیتی بر پایه سلامت مادران از لحاظ  جسمی و روانی برنامه ریزی شده است تا علاوه بر داشتن آهنگ رشد برای مادر و کودک ، شرایطی پیشگیری و رفع آسیب از خانواده ها در نظر گرفته شود ،که در این مورد مشاوره های تخصصی و طرح مطالعه کتاب مادران قرار دارد .

رویکرد مهد در آموزش کودکان بازی بوده تا مهارت جستجوگری و تفکر را با هدف انتخاب گری درست در کودک ایجاد کند . اولویت اول در مهد رضوان آموزش مفاهیم اخلاقی ، مهارت های اجتماعی و آداب زندگی با روش بازی است ، که این مهم را آهسته و پیوسته تا شکوفا کردن کودک ادامه خواهیم داد .

در پایان ، امیدواریم به حول و قوه الهی بتوانیم مهد کودک رضوان را به اهداف بلند خود که همان تربیت "نسل مهدوی" است برسانیم .

مهد و پیش دبستانی رضوان وابسته به مجموعه فرهنگی سیدالشهدا (ع) و مسجد مفتخر برای تابستان و مهر ماه در مقطع مهد و پیش دبستانی از کودکان 3 تا 7 سال ثبت نام می کند .

تلفن : 22211541-3 داخلی 105

موبایل : 09109031206

کانال تلگرام : @mahde_rezvan

اینستاگرام : mahd-rezvan

سایت : www.seyyed-alshohada.com

آدرس : قیطریه – بلوار اندرزگو – نبش خیابان مهر محمدی شمالی – پلاک 15- مجموعه فرهنگی سیدالشهدا (ع) – مهد و پیش دبستانی رضوان

 

مهد و پیش دبستانی رضوان

التماس دعا

جملات فرهنگی - تربیتی
- استعداد چیزی است كه در جوانی پیدا می شود، اگر آن را تربیت كردید و درصدد تقویت آن بر آمدید مانند بذری كه در مزرعه خوب كاشته شده باشد، محصول خواهد داد و اگر آن را به حال خود گذاشتید و آن را تربیت نكردید مانند تخمی كه در زمین شوره زار افتاده باشد ، از بین می رود و محصول نمی دهد.
عضویت / ورود به سایت